Shrek shqip download

YojinPhotography

Shrek shqip

Filma te Dubluar ne Shqip dhe Filma Vizatimor - Ketu do gjeni Filmat me te rinj per ti pare. Përpara se Shreku dhe Gomari të shpëtonin Princeshën Fiona në filmin e parë Mbreti Harold dhe Mbretëresha Lillia - të dëshpëruar për të. Informatat e filmit · px. Titulli shqip: Shrek. Titulli origjinal: Shrek. Shteti i prodhimit: ShBA · Viti i prodhimit: Gjatja (PAL-DVD): 87 minuta.

Genti Pjetri – Shrek; Saimir Kodra – Gomari; Andeta Radi – Princeshë Fiona; Bujar Asqeriu – Maçoku me çizme; Ema Andrea. SHREK IN ALBANIAN DVD SHQIP. Voices as follows: Shrek - Genti i Radiomanise Gomari Saimiri i Radiomanise Princesha - Julka Princi - Saimiri i.